fitbally

 

Popis

55 minut pestrého cvičení na velkých míčích, oblíbené cvičební pomůcce. První část lekce probíhá v rychlejším tempu, druhá je pak zaměřena na posílení problémových partií, zlepšení rovnováhy a odstranění bolesti zad...

Jitka:
"Cvičení na velkých míčích je velmi oblíbené pro svou pestrost,účinnost a zároveň šetrnost k pohybovému aparátu. Na míčích se dá cvičit v rychlém i pomalém tempu a tyto lekce jsou proto vhodné prakticky pro každého.
První polovina lekce je v rychlejším tempu, oproti klasickému aerobiku jsou choreografie jednodušší a kromě spalování tuků se zároveň trénuje rovnováha a koordinace. Rychlá část není vždy jen klasická sestava, zařazujeme i velmi oblíbený kruhový či intervalový trénink. Druhá část lekce je v pomalém tempu a je zaměřena na posilování a zdravotní cvičení. Klasické posilování je díky balančním vlastnostem velkého míče obohaceno o trénink stability. Při cvičení pak dochází k aktivaci hlubokých svalů důležitých pro správné držení těla.
Cvičení na fitballech vypadá na první pohled nenáročně, ale při dobře odvedené hodině se zapojí celé tělo a klienti odchází pořádně zapocení."

Kdy

čtvrtek 17 - 17.55 hod

Kde

ZŠ pro zrakově postižené, Náměstí Míru 19, Praha 2

mapa nam. míru

Mapku naleznete také zde

Spojení

trasa A, stanice Náměstí Míru

Poznámka

Pokud bude škola zamčená, zvoňte na zvonek "TV".

Instruktorka

Bc. Jitka Horáková

Kontakt

info@cviko.cz

Přihlásit se na kurz zde...

© 2016 Cviko | cviko.cz | Mapa stránek
created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.