CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI OD 4 MĚSÍCŮ DO 5 LET

Lekce jsou sestaveny z různých říkanek, pohybových básniček a škádlivek, písniček i drobných her. Zaměřujeme se jednak na rozvoj a upevnění pohybových dovedností, ale také na podporu psychosociálních vztahů mezi rodičem a dítětem i mezi dětmi a rodiči ve skupince. Používáme celou řadu drobných i velkých pomůcek, balanční podložky, velké a malé míče, aby bylo cvičení veselé, zábavné i barevné. Užijí si rodiče i děti :-) Vlastní cvičení je zaměřeno na podporu a rozvoj konkrétních pohybových dovedností, které dítě v daném věku již dokáže.

 

CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ

Snažíme se, aby naše aktivity splňovaly všechny zásady správného a zdravého cvičení. Cvičení probíhá pod vedením fyzioterapeutek a nebo odborně vyškolených instruktorek s bohatou praxí. Možnost konzultace vašich obtíží s lékařkou před zahájením cvičení – zeptejte se nás.

Cílová skupina, pro kterou je naše cvičení určeno, jsou prakticky všichni, kdo sami se sebou chtějí začít něco dělat a mají rádi pohyb.

Zastáváme názor, že každý je jiný, proto i výběr pohybové aktivity musí odpovídat povaze každého z nás. Vyzkoušejte proto více druhů cvičení a společně pak najdeme ideální kombinaci přímo pro vás.

 

TÝM CVIKO.CZ 

Lucka Suchá

Mgr. Lucie Suchá

 

Zuzka Borkovcová

Mgr. Zuzana Borkovcová

 

 

Anna Steinerová

Mgr. Anna Steinerová

 

Blanka Keclíková

MUDr. Blanka Keclíková

 

 

 Externí lektorky

 

      Hanka Koudelková   Tereza Flanderková   Jitka Polednikova   Zuzka Vencová   Jitka Horáková

      Mgr. Hanka Koudelková   Mgr. Tereza Flanderková  Mgr. Jitka Poledníková         Zuzana Vencová           Bc.Jitka Horáková

 

       Ladislava Nová

        Mgr. Ladislava Nová

 

 

 

 

 

© 2016 Cviko | cviko.cz | Mapa stránek
created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.