CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI OD 4 MĚSÍCŮ DO 5 LET

Lekce jsou sestaveny z různých říkanek, pohybových básniček a škádlivek, písniček i drobných her. Zaměřujeme se jednak na rozvoj a upevnění pohybových dovedností, ale také na podporu psychosociálních vztahů mezi rodičem a dítětem i mezi dětmi a rodiči ve skupince. Používáme celou řadu drobných i velkých pomůcek, balanční podložky, velké a malé míče, aby bylo cvičení veselé, zábavné i barevné. Užijí si rodiče i děti :-) Vlastní cvičení je zaměřeno na podporu a rozvoj konkrétních pohybových dovedností, které dítě v daném věku již dokáže.

 

CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ

Snažíme se, aby naše aktivity splňovaly všechny zásady správného a zdravého cvičení. Cvičení probíhá pod vedením fyzioterapeutek a nebo odborně vyškolených instruktorek s bohatou praxí. Možnost konzultace vašich obtíží s lékařkou před zahájením cvičení – zeptejte se nás.

Cílová skupina, pro kterou je naše cvičení určeno, jsou prakticky všichni, kdo sami se sebou chtějí začít něco dělat a mají rádi pohyb.

Zastáváme názor, že každý je jiný, proto i výběr pohybové aktivity musí odpovídat povaze každého z nás. Vyzkoušejte proto více druhů cvičení a společně pak najdeme ideální kombinaci přímo pro vás.

 

TÝM CVIKO.CZ 

Lucka Suchá

Mgr. Lucie Suchá

 

 

Zuzka Borkovcvoá

 

Mgr. Zuzana Borkovcová

 

 

Anna Steinerová

Mgr. Anna Steinerová

 

Blanka Keclíková

MUDr. Blanka Keclíková

 

 

 Externí lektorky

 

      Hanka Koudelková   Tereza Flanderková   Tereza Horská   Zuzka Vencová   Jitka Horáková

        Mgr. Hanka Koudelková       Mgr. Tereza Chalupová       Ing. Tereza Horská,Ph.D.          Zuzana Vencová                Bc.Jitka Horáková

 

       Ladislava Nová   Eva Kašparová   Irena Berková   Veronika Vlková    Agnes Megyeri

            Mgr. Ladislava Nová                  Eva Kašparová                  Ing. Irena Berková               Veronika Vlková                     Agnes Megyeri

 

         Tereza Burget

                   Tereza Burget

 

 

© 2016 Cviko | cviko.cz | Mapa stránek
created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.