• BannerHP
    BannerHP

Ukončení kurzů v tomto pololetí

Milé cvičenky, milí rodičové, 

posíláme vám opět pozdravy za celé Cviko a věříme, že se máte dobře a jste zdraví. 

Asi všichni víte, že na základě vládních nařízení vlády se bohužel vnitřní sportoviště zatím otevírat nebudou. Dle nového přehledu Ministerstva zdravotnictví by se tělocvičny měly otevírat v balíčku č.5, kterého se asi už do června nedočkáme. https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/balicky-pro-navrat-zpet-do-normalniho-zivota-187921/ Z tohoto důvodů jsme po dlouhém zvažování dospěli k závěru, že kurzy cvičení září 2020 – leden 2021 již ukončíme a neodcvičíme. Velice nás to mrzí, ale situace je taková, sport je nyní asi "nesmírně rizikový" a nám nezbývá, než to akceptovat. 

Do mailu jsme vám zaslali podrobné informace ohledně vrácení kurzovného. Pokud mail ve své schránce neobjevíte, koukněte prosím ještě do spamu či hromadné složky. Případně napiště, pošleme vám jej znova.

A na závěr i optimistické zprávy. Pokud vláda dovolí venkovní sportování ve větším počtu, tak bychom zkusili naše lekce cvičení přenést do venkovních podmínek. V plánu máme vypsání venkovních lekcí pro děti i pro dospělé. Budeme vás o vývoji informovat zde přes web i maily. 

A poslední informace na závěr. Zápisy do podzimních kurzů 2021 budou probíhat během června. O zahájení zápisu vás budeme informovat. T

Přejeme vám v těchto dnech hlavně zdraví a pohodu  a snad brzy venku na viděnou.

Tým Cviko.cz

 

 

25.4.2021
© 2016 Cviko | cviko.cz | Mapa stránek
created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.